KARAMAN'DA YILIN EN GENÇ HAFTASI BAŞLADI

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-19 Mayıs 2018 tarihleri arasında çeşitli faaliyetler ile gerçekleştirilecek olan Gençlik Haftası Karaman'da başladı.

15 MAYIS 2018 / Ahmet ÖZEL
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak başlatılan Gençlik Haftası faaliyetleri, Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.
Çelenk sunma törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek,  Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, Şube Müdürleri Cavit Bardak, Osman Selçuk Akbaş, Mustafa Akgündüz, Aydın Kaya, kurum personeli, gençlik liderleri, izci, antrenör, sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vali Meral makamında ziyaret edildi
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ve yanındaki heyet Karaman Valisi Fahri Meral'i makamında ziyaret ederek, gençlik haftası hakkında bilgi sunumunda bulundu.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 15 19 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak olan Gençlik Haftası etkinliklerinde sportif ve kültürel faaliyetler gerçekleştirilecek.