KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ SİPERLİK MASKE ÜRETİYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi çalışanları, koronavirüs salgınına karşı mücadele eden sağlık çalışanları için siperlik maske üretimine başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ANTRENÖRLERİNDEN GIDA PAKETİ YARDIMI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşa gıda kolisi yardımı yapıldı.

  Haberi Oku

  KARAMAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren spor salonları, gençlik merkezi ve KYK yurtlarında koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

  Haberi Oku

  KARAMAN'DA TEMSİLCİ GENÇ BAŞVURULARI BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinliklerinde Karaman’ı temsil etmek gençler için 'Temsilci Genç' başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA GENÇLER YETENEKLERİYLE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Sahne Sırası Sende’ ve ‘Kim Bilir' sloganıyla başlattığı “Gençlik Merkezleri Arası Türk Müziği Yarışması ve Bilgi Yarışması’nın Karaman il birinciliği aşaması tamamlandı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA SPORCULAR ŞEHİTLERİ İÇİN TEK YÜREK OLDU

  İdlib'de askerlerimizin şehit olduğu hain saldırı sonrası Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen müsabakalarda ve TFF U19 Amatör Futbol maçları öncesi sporcular şehit olan kahraman askerlerimiz anısına "Başımız Sağ Olsun" pankartıyla sahaya çıkarak 1 dakikalık saygı duruşunda bulundular.

  Haberi Oku

  ANALİG KARATE GRUP MÜSABAKALARI KARAMAN'DA YAPILDI

  Türkiye’nin en prestijli spor organizasyonları arasında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakaları kapsamında Karaman’da düzenlenen ANALİG Karate grup müsabakaları bir üst tura yükselen takımların belirlenmesinin ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 4 gün boyunca devam eden okullar arası gençler voleybol grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN CİMNASTİK VE BADMİNTON ANALİG TAKIMLARI BİR ÜST TURDA

  Karaman Anadolu Yıldızlar Lig’i (ANALİG) badminton ve cimnastik takımları katıldıkları grup ve çeyrek final müsabakalarında dereceye girerek yarı final biletini kaptı.

  Haberi Oku

  U14 KIZLAR BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı faaliyetleri programında yer alan U14 Kızlar Bölge Şampiyonası’nın Karaman etabı son gün oynanan maçların ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI KARAMAN’DA BAŞLADI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 4 gün boyunca devam edecek okullar arası gençler voleybol grup müsabakaları ilk gün maçları ile başladı.

  Haberi Oku

  U14 KIZLAR BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI BAŞLADI

  Türkiye Basketbol Federasyonu alt yapı faaliyetleri programında yer alan ve Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen U14 Kızlar Bölge Şampiyonası Karaman etabı ilk gün maçlarıyla başladı.

  Haberi Oku

  BUĞLEM SÜMEYYE AKKAFA ANTALYA’DA ZİRVEDE

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Buğlem Sümeyye Akkafa, Antalya’da düzenlenen Wushu Kung Fu Türkiye Şampiyonasında bir altın ve bir bronz madalya kazanarak adını zirveye yazdırdı.

  Haberi Oku

  MESUD ABDULLAHİ’DEN ALTIN MADALYA

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcu Mesud Abdullahi, İstanbul’da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası 1000 metre erkeklerde Türkiye şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  KARAMANLI ATLET GÖRKEM ARIKAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcu Görkem Arıkan, İstanbul’da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası yüksek atlamada Türkiye şampiyonu oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER