KARAMAN SPORCU EĞİTİM MERKEZİ JUDO BRANŞINDA SPORCU ALACAK

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Sporcu Eğitim Merkezlerine (SEM) judo branşında sporcu alınacak.

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SENTETİK SAHAYA KAVUŞUYOR

  Karaman’da Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan ve ihalesi tamamlanan Sentetik Futbol Sahası’nda çalışmalar başladı.

  Haberi Oku

  CUMHURİYET KUPASI BİLARDO TURNUVASI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Cumhuriyet Kupası Bilardo Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA SATRANÇ TARİH İLE BULUŞUYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile TSF Karaman İl Temsilciliği tarafından “Satranç Tarih ile Buluşuyor” projesi kapsamında Karaman’ın tarihi alanlarında satranç turnuvaları düzenlendi.

  Haberi Oku

  KARAMAN OTURARAK VOLEYBOL TAKIMLARI TÜRKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATTI

  Oturarak Voleybol Süper Lig’inde bu yıl 3 takımla mücadele edecek Karaman, Süper Lig’de 3 takımı olan tek il unvanına sahip olarak bir ilke imza attı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA GÖNÜLLÜ GENÇLER TEK KULLANIMLIK SECCADE DAĞITTI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, koronavirüs (kovid-19) tedbirleri kapsamında faaliyetlerine devam ediyor.

  Haberi Oku

  BEDENSEL ENGELLİ SPORCULARIN ÜNİVERSİTE HAYALİ GERÇEK OLDU

  Karaman’da oturarak voleybol ve yüzme branşlarında büyük başarılara imza atan bedensel engelli sporcular Alican Çetinkaya, Salim İmren ve Emre Yüksek’in üniversite sınavlarındaki başarıları gurur kaynağı oldu.

  Haberi Oku

  KARAMANLI GENÇ ATLET ŞALKACI, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  İstanbul’da gerçekleştirilen Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda dekatlon branşın da mücadele eden Karamanlı atlet Yavuz Şalkacı, 5997 puanla kariyerinin en iyi puanına imza atarak Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  "BEACTİVE" ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  FİTNESS VE SAUNA MERKEZİ HİZMETE GİRDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapımı tamamlanan Fitness ve Sauna Merkezi hizmete girdi.

  Haberi Oku

  YENİ ANTRENÖR EĞİTİM SİSTEMİNDE TEMEL EĞİTİM BAŞLIYOR

  Antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak ve çalışmalarına bilimin ışığı altında rehberlik etmek amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren yeni Antrenör Eğitimi Yönetmeliğine göre Antrenör Eğitim Sistemi Temel (Teorik) ve Uygulama Eğitimi olarak 2 aşamadan oluşmaktadır.

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLİ ŞEKER, SPOR YATIRIMLARINI İNCELEDİ

  AK Parti Karaman Milletvekili Dr.Recep Şeker, kentte yapımı devam eden ve tamamlanan spor yatırımlarını yerinde inceledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER