KARAMAN’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA “SANCAK KOŞUSU” DÜZENLENECEK

  Karaman’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında “Demokrasi Bilinci, Elden Ele Taşınan Bir Bayrak Yarışıdır” sloganıyla 15 Temmuz Sancak Koşusu düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Karaman’da Yurtlar Karantina Sonrası Öğrenciler İçin Hazırlanıyor

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Nefise Sultan ve Hatuniye öğrenci yurtları, karantina süreci sonrası öğrenciler için hazırlanıyor.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

  Karaman’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.

  Haberi Oku

  Karaman’da karantina süresi dolan 483 kişi memleketlerine uğurlandı

  Karaman’a, Suudi Arabistan ve İtalya’dan getirilerek 14 gün boyunca gözlem altında tutulduktan sonra karantina sürecini tamamlayan 483 Türk vatandaşı test sonuçlarının negatif çıkmasının ardından bugün memleketlerine çam fidanları verilerek gönderildi.

  Haberi Oku

  Karantinadaki 637 gurbetçi vatandaş, sahura davul ve manilerle uyandı

  Yurt dışından Karaman’a 14 günlük karantina süreci için getirilen 637 vatandaşa sahur vaktinde davullu manili sürpriz yapıldı.

  Haberi Oku

  Karaman'da karantina süreci tamamlanan 154 kişi memleketlerine gönderildi

  Karaman’a, Bangladeş’ten getirilerek 14 günlük karantina sürecini tamamlayan 154 Türk vatandaşı test sonuçlarının negatif çıkmasının ardından memleketlerine gönderildi.

  Haberi Oku

  Gurbetçi Vatandaşlarımızdan “Biz Bize Yeteriz” Kampanyasına Destek

  Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından getirilerek Karaman’da öğrenci yurdunda misafir ettiğimiz vatandaşlarımız Milli Dayanışma Kampanyası’na destek verdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN KARANTİNADAKİ VATANDAŞLARA KİTAP SÜRPRİZİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun gönderdiği mektup ve kitaplar, Karaman’da yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında yurtta karantinada olan vatandaşlara dağıtıldı.

  Haberi Oku

  KARAMAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ESNAF VE VATANDAŞA SİPERLİK MASKE DAĞITTI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında İsmetpaşa Caddesi’ndeki esnaflara ve halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde vatandaşlara siperlik maske dağıtımı yaptı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA SPORCULAR ANTRENMANLARINI EVDEN SÜRDÜRÜYOR

  Karaman’da, çeşitli branşlardaki sporcular, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışmalarını evlerinde sürdürüyor.

  Haberi Oku

  KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ SİPERLİK MASKE ÜRETİYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi çalışanları, koronavirüs salgınına karşı mücadele eden sağlık çalışanları için siperlik maske üretimine başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ANTRENÖRLERİNDEN GIDA PAKETİ YARDIMI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşa gıda kolisi yardımı yapıldı.

  Haberi Oku

  KARAMAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren spor salonları, gençlik merkezi ve KYK yurtlarında koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

  Haberi Oku

  KARAMAN'DA TEMSİLCİ GENÇ BAŞVURULARI BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinliklerinde Karaman’ı temsil etmek gençler için 'Temsilci Genç' başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA GENÇLER YETENEKLERİYLE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Sahne Sırası Sende’ ve ‘Kim Bilir' sloganıyla başlattığı “Gençlik Merkezleri Arası Türk Müziği Yarışması ve Bilgi Yarışması’nın Karaman il birinciliği aşaması tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER