OKUL SPORLARI JUDO MÜSABAKALARI NEFES KESTİ

  Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası gençler judo il birinciliği müsabakaları bir birinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER A GÜREŞ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında düzenlendiği okullar arası gençler güreş il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN ANALİG GÜREŞ TAKIMI YARI FİNALDE

  Karaman Anadolu Yıldızlar Lig’i (ANALİG) güreş takımı grekoromen kategorisinde yarı finale yükseldi.

  Haberi Oku

  KARAMAN WUSHU KUNG FU TAKIMI SAKARYA’DAN MADALYALARLA DÖNDÜ

  Karaman Wushu Kung Fu takımı, Sakarya’da düzenlenen Wushu Kung Fu Geleneksel Türkiye Şampiyonası’nda 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER SATRANÇ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında düzenlendiği okullar arası küçükler satranç il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Vali Meral, Merkez Çok Amaçlı Spor Salonunda İncelemelerde Bulundu

  Vali Fahri Meral, inşaatı tamamlanan Merkez Çok Amaçlı Spor Salonunda incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  ŞEHİT ÖĞRETMENLER ANISINA SERGİ DÜZENLENDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Eğitim Fakültesi tarafından şehit öğretmenler anısına sergi düzenlendi.

  Haberi Oku

  SITKI ASLANHAN KONFERANSI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Kariyer Planlaması’ konulu “Bilgiden Bilince Konferansı” KYK’lı gençlerden yoğun ilgi gördü.

  Haberi Oku

  MİNİK JUDOCULAR KARAMAN’IN GURURU OLDU

  Karaman Judo takımı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen 1. Uluslararası Cumhuriyet Judo Şampiyonası’nda 5 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak takım halinde şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA KYK’LI GENÇLER ENGELLİ KARDEŞLERİNİ UNUTMADI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan öğrenciler, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında kurdukları empati istasyonları ile engelli olarak yaşamanın zorluklarına dikkat çekti.

  Haberi Oku

  SITKI ASLANHAN, KARİYER PLANLAMASI KONFERANSI İÇİN KARAMAN’A GELİYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek “Bilgiden Bilince Konferansları” kapsamında Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan ‘Kariyer Planlaması’ konulu konferansı vermek için Karaman’a geliyor.

  Haberi Oku

  AVRUPA ŞAMPİYONU TAKIMA COŞKULU KARŞILAMA

  İtalya’nın başkenti Roma’da Sit2Play projesi kapsamında düzenlenen Uluslararası Oturarak Voleybol Turnuvası’nda ev sahibi İtalya’yı 2-0 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Karaman Oturarak Voleybol takımı, Karaman’da coşkuyla karşılandı.

  Haberi Oku

  DAMLA PROJESİ GÖNÜLLÜLERİ KARAMAN’DA GÖNÜLLERE DOKUNACAK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünce yürütülen "Damla Projesi" kapsamında 35 gönüllü genç Karaman’a geldi.

  Haberi Oku

  KARAMAN PARAVOLLEY ROMA’DA TARİH YAZDI!

  İtalya’nın başkenti Roma’da Avrupa Birliği Erasmus+ Sit2Play projesi kapsamında düzenlenen Uluslararası Oturarak Voleybol Turnuvası’nda Karaman Oturarak Voleybol takımı Avrupa Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  SIFIR ATIK ÜRÜNLERİYLE VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI’NIN GÖZDESİ OLDULAR

  Ankara ATO Congresium'da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda Karaman Gençlik Merkezi tasarımcı ve el sanatları eğitmeni Emine Mümine Aydemir ve öğrencilerinin Sıfır Atık projesi kapsamında yaptığı ürünleri yoğun ilgi gördü.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA CUMHURİYET KUPASI BADMİNTON TURNUVASI

  Karaman’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Cumhuriyet Kupası Badminton İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER