AKAN KARDEŞLERDEN TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ

  Karaman'lı atletler Sefa Akan ve Merve Akan kardeşler, İstanbul’da düzenlenen Turkcell U16 Salon Atletizm Festivali’nde sırıkla atlama kategorisinde Türkiye ikincisi olarak başarılarına bir yenisini daha eklediler.

  Haberi Oku

  GÜREŞİN YILDIZLARI KARAMAN’DA PARLADI

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Güreş Yarı Final müsabakaları grekoromen stilde yapılan final maçlarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  ANALİG GÜREŞ YARI FİNAL MÜSABAKALARI KARAMAN’DA BAŞLADI

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi(ANALİG) Güreş Yarı Final müsabakaları açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’IN YILDIZLARI ÇEYREK FİNALDE

  Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) badminton kız ve erkek takımları, Hatay’da düzenlenen grup müsabakalarını lider olarak tamamlayarak çeyrek finale yükseldi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında düzenlediği okullararası gençler futbol il birinciliği müsabakaları oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN ANALİG HENTBOL KIZ TAKIMI ÇEYREK FİNALDE

  Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) hentbol kız takımı, Hatay’da düzenlenen grup müsabakalarını ikinci sırada tamamlayarak çeyrek finale yükseldi.

  Haberi Oku

  KYK'LI GENÇLERDEN ASKER SELAMI VEREN KARDAN ADAM

  Karaman'da etkili olan kar yağışını değerlendiren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Piri Reis Yurdu öğrencileri 2 metre boyunda asker selamı veren kardan adam yaptı.

  Haberi Oku

  KYK’LI KIZ ÖĞRENCİLER TEKVANDO KUŞAK SINAVINDA TER DÖKTÜ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı kız yurtlarından kalan kız öğrenciler, 2020 yılı 1. Dönem tekvando kuşak sınavında bir üst kuşağa terfi edebilmek için ter döktü.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA “GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NIN MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATLARINDAKİ YAPISAL DEĞİŞİKLİKLER” KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ

  Karaman’da, KMÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Spor Yöneticiliği Bölümü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde “Ülkemiz Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Merkez ve Taşra Teşkilatlarındaki Yapısal Değişiklikler” konulu konferans düzenlendi.

  Haberi Oku

  "GENÇLİK OFİSİ" İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) arasında "Gençlik Ofisi Kültür, Sanat, Spor ve Eğitim İşbirliği Protokolü" imzalandı.

  Haberi Oku

  GENÇLER FUTSAL’DA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlediği okullararası gençler futsal il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  SAMİ KÖYLÜ’DEN ÇİFTE ŞAMPİYONLUK

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Sami Köylü, Antalya’da düzenlenen Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası’nda elde ettiği iki Türkiye şampiyonluğu ile büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  KARAMANLI SPORCULAR "CEP HERKÜLÜ: NAİM SÜLEYMANOĞLU" FİLMİNİ İZLEDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Karamanlı sporcular, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu edinen ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmini izledi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI JUDO MÜSABAKALARI NEFES KESTİ

  Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası gençler judo il birinciliği müsabakaları bir birinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER A GÜREŞ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında düzenlendiği okullar arası gençler güreş il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN ANALİG GÜREŞ TAKIMI YARI FİNALDE

  Karaman Anadolu Yıldızlar Lig’i (ANALİG) güreş takımı grekoromen kategorisinde yarı finale yükseldi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER