KARAMAN CİMNASTİK VE BADMİNTON ANALİG TAKIMLARI BİR ÜST TURDA

  Karaman Anadolu Yıldızlar Lig’i (ANALİG) badminton ve cimnastik takımları katıldıkları grup ve çeyrek final müsabakalarında dereceye girerek yarı final biletini kaptı.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 4 gün boyunca devam eden okullar arası gençler voleybol grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  U14 KIZLAR BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Türkiye Basketbol Federasyonu altyapı faaliyetleri programında yer alan U14 Kızlar Bölge Şampiyonası’nın Karaman etabı son gün oynanan maçların ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI KARAMAN’DA BAŞLADI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 4 gün boyunca devam edecek okullar arası gençler voleybol grup müsabakaları ilk gün maçları ile başladı.

  Haberi Oku

  U14 KIZLAR BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI BAŞLADI

  Türkiye Basketbol Federasyonu alt yapı faaliyetleri programında yer alan ve Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen U14 Kızlar Bölge Şampiyonası Karaman etabı ilk gün maçlarıyla başladı.

  Haberi Oku

  BUĞLEM SÜMEYYE AKKAFA ANTALYA’DA ZİRVEDE

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Buğlem Sümeyye Akkafa, Antalya’da düzenlenen Wushu Kung Fu Türkiye Şampiyonasında bir altın ve bir bronz madalya kazanarak adını zirveye yazdırdı.

  Haberi Oku

  MESUD ABDULLAHİ’DEN ALTIN MADALYA

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcu Mesud Abdullahi, İstanbul’da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası 1000 metre erkeklerde Türkiye şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  KARAMANLI ATLET GÖRKEM ARIKAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcu Görkem Arıkan, İstanbul’da düzenlenen U14 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası yüksek atlamada Türkiye şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  AKAN KARDEŞLERDEN TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ

  Karaman'lı atletler Sefa Akan ve Merve Akan kardeşler, İstanbul’da düzenlenen Turkcell U16 Salon Atletizm Festivali’nde sırıkla atlama kategorisinde Türkiye ikincisi olarak başarılarına bir yenisini daha eklediler.

  Haberi Oku

  GÜREŞİN YILDIZLARI KARAMAN’DA PARLADI

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Güreş Yarı Final müsabakaları grekoromen stilde yapılan final maçlarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  ANALİG GÜREŞ YARI FİNAL MÜSABAKALARI KARAMAN’DA BAŞLADI

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi(ANALİG) Güreş Yarı Final müsabakaları açılış töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’IN YILDIZLARI ÇEYREK FİNALDE

  Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) badminton kız ve erkek takımları, Hatay’da düzenlenen grup müsabakalarını lider olarak tamamlayarak çeyrek finale yükseldi.

  Haberi Oku

  OKULLAR ARASI GENÇLER FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında düzenlediği okullararası gençler futbol il birinciliği müsabakaları oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN ANALİG HENTBOL KIZ TAKIMI ÇEYREK FİNALDE

  Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) hentbol kız takımı, Hatay’da düzenlenen grup müsabakalarını ikinci sırada tamamlayarak çeyrek finale yükseldi.

  Haberi Oku

  KYK'LI GENÇLERDEN ASKER SELAMI VEREN KARDAN ADAM

  Karaman'da etkili olan kar yağışını değerlendiren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Piri Reis Yurdu öğrencileri 2 metre boyunda asker selamı veren kardan adam yaptı.

  Haberi Oku

  KYK’LI KIZ ÖĞRENCİLER TEKVANDO KUŞAK SINAVINDA TER DÖKTÜ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı kız yurtlarından kalan kız öğrenciler, 2020 yılı 1. Dönem tekvando kuşak sınavında bir üst kuşağa terfi edebilmek için ter döktü.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER