POTADA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen U16 Kadınlar Basketbol 4. Bölge Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  KÜÇÜK RAKETLER İL BİRİNCİLİĞİ İÇİN TER DÖKTÜ

  Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası küçükler masa tenisi il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KÜÇÜK JUDOCULARIN PERFORMANSI BÜYÜKLERİNİ ARATMADI

  Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası küçükler judo il birinciliği müsabakalarında küçük judocuların performansı beğeni topladı.

  Haberi Oku

  U16 KIZLAR BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

  Türkiye Basketbol Federasyonu alt yapı faaliyetleri programında yer alan ve Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen U16 Kızlar Bölge Şampiyonasının Karaman etabı ikinci gün maçlarıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  BASKETBOL U16 KADINLAR BÖLGE ŞAMPİYONASI KARAMAN’DA BAŞLADI

  Basketbol U16 Kadınlar 4. Bölge Şampiyonası (Kırmızı Grup) Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN BİSİKLET TAKIMI KASTAMONU’DA ZİRVEDE

  Karaman bisiklet takımı sporcuları Kastamonu’da düzenlenen Ulusal Yol Yarışları Bölgesel 3. grupta 2 altın ve 1 gümüş madalya kazanarak zirvede yer aldı.

  Haberi Oku

  DEPREMZEDE ÇOCUKLAR, GENÇLİK MERKEZLERİNDE MORAL DEPOLUYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençler, deprem bölgesinden Karaman’a gelen depremzede çocuklar ile oyunlar oynayarak, güzel zaman geçirmeleri için çalışıyor.

  Haberi Oku

  KAZIMKARABEKİR’DE FLOOR CURLİNG VE DART MÜSABAKALARI

  Karaman’ın Kazımkarabekir ilçesinde İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinlikleri kapsamında floor curling ve dart müsabakaları düzenlendi.

  Haberi Oku

  BASKETBOLCULARIN PERFORMANSI GÖZ DOLDURDU

  Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası yıldızlar 3x3 basketbol il birinciliği müsabakalarında basketbolcuların performansı göz doldurdu.

  Haberi Oku

  İDAL ATLI, TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından İdal Atlı, Antalya’da devam eden Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonasında sanda gençler 75 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA SATRANÇ MÜSABAKALARI

  Karaman’da İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinlikleri kapsamında satranç müsabakaları düzenlendi.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ YÜZME YARIŞLARI

  Karaman’da İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinlikleri kapsamında yüzme yarışları düzenlendi.

  Haberi Oku

  RAKETLER İL BİRİNCİLİĞİ İÇİN TER DÖKTÜ

  Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası yıldızlar masa tenisi il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA PUANLI ATLETİZM YARIŞMALARI

  Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında gençler puanlı atletizm il birinciliği müsabakaları yapıldı.

  Haberi Oku

  MİNİK ELLER DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN YOĞURT KOVALARINDAN ATKI ÖRDÜ

  Ankara’nın Polatlı ilçesinde Şehit Abdullah Erkmen İlkokulu 2/C sınıfı öğrencileri, büyük bir dayanışma örneği göstererek Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan depremzede çocuklar için yoğurt kovalarından atkı ördü.

  Haberi Oku

  KARAMAN WUSHU KUNG FU TAKIMINDAN MADALYA YAĞMURU

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü wushu kung fu takımı, Antalya’da düzenlenen Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Türkiye Wushu Kung Fu Şampiyonasını 8 madalya ile tamamladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER