SIFIR ATIK ÜRÜNLERİYLE VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI’NIN GÖZDESİ OLDULAR

  Ankara ATO Congresium'da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda Karaman Gençlik Merkezi tasarımcı ve el sanatları eğitmeni Emine Mümine Aydemir ve öğrencilerinin Sıfır Atık projesi kapsamında yaptığı ürünleri yoğun ilgi gördü.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA CUMHURİYET KUPASI BADMİNTON TURNUVASI

  Karaman’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Cumhuriyet Kupası Badminton İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA KYK’LI ÖĞRENCİLER MEHMETÇİĞE SELAM GÖNDERDİ

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlardan kalan öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan Mehmetçiğe destek amacıyla Türk bayrağı açıp dua etti.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA AMATÖR SPOR HAFTASI BİRÇOK ETKİNLİKLE KUTLANDI

  Karaman’da Amatör Spor Haftası dolayısıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen sportif etkinler büyük bir katılımla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  OTURARAK VOLEYBOL’DA İTALYA BİLETİ KARAMAN’IN

  Ankara’da düzenlenen Avrupa Birliği Erasmus+ Sit2Play ulusal turnuvada şampiyon olan Oturarak Voleybol Karaman Karması, İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenecek uluslararası turnuvaya katılmaya hak kazandı.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI PANELİ VE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

  Vali Fahri Meral, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen Amatör Spor Haftası konulu panele ve ödül törenine katıldı.

  Haberi Oku

  BİLARDO’DA AMATÖR SPOR HAFTASI HEYECANI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği Pool Bilardo il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN PARAVOLLEY ZİRVEDE!

  Muğla’nın Fethiye ilçesinde bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Fethiye Spor Festivali’nde mücadele eden Karaman Paravolley takımları bir 2.’lik, bir 3.’lük elde etti.

  Haberi Oku

  KARAMAN'DA "AMATÖR SPOR HAFTASI" ETKİNLİKLERİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Federasyonları Konfederasyonu tarafından düzenlenen "Amatör Spor Haftası" Karaman'da gerçekleştirilen kortej yürüyüşü ile başladı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

  Karaman’da, 7-13 Ekim tarihleri arasında kutlanacak Amatör Spor Haftası, 7 Ekim Pazartesi günü düzenlenecek kortej yürüyüşü ile başlayacak.

  Haberi Oku

  KARAMANLI TEKVANDOCULARDAN BRONZ MADALYA

  Karamanlı tekvandocular Havva Nur Doğan ve Elif İzler, Sivas’ta düzenlenen Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası Doğu Müsabakalarında bronz madalyanın sahibi oldular.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA 3 BANT BİLARDO HEYECANI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bilardo il temsilciliği faaliyet takviminde yer alan 3 bant bilardo il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA “SOKAKTA SATRANÇ VAR” ETKİNLİĞİ

  Karaman’da “Sokakta Satranç Var” etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  ULUSAL HAKEMLİKTEN C KLASMAN HAKEMLİĞE YÜKSELDİLER

  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından yapılan klasman sınavında başarılı olan Karaman'ın ulusal voleybol hakemleri Mehmet Baskın, Hasan Hüseyin Evci ve Nejdet Ünlütürk C klasmana yükseldiler.

  Haberi Oku

  ZAFER TURNUVASI'NDA MADALYALAR SAHİBİNİ BULDU

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘30 Ağustos Zafer Bayramı Masa Tenisi Turnuvası’ sona erdi.

  Haberi Oku

  BU ÇOCUKLAR GELECEK VAAD EDİYOR

  Karaman’ın gelecek vaad eden güreşçileri Kerim Abdullahi ve Arda Uğur, Afyonkarahisar’da düzenlenecek küçük-minik serbest milli takım gelişim kampına davet edildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER