KARAMAN OTURARAK VOLEYBOL TAKIMLARI TÜRKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATTI

  Oturarak Voleybol Süper Lig’inde bu yıl 3 takımla mücadele edecek Karaman, Süper Lig’de 3 takımı olan tek il unvanına sahip olarak bir ilke imza attı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA GÖNÜLLÜ GENÇLER TEK KULLANIMLIK SECCADE DAĞITTI

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, koronavirüs (kovid-19) tedbirleri kapsamında faaliyetlerine devam ediyor.

  Haberi Oku

  BEDENSEL ENGELLİ SPORCULARIN ÜNİVERSİTE HAYALİ GERÇEK OLDU

  Karaman’da oturarak voleybol ve yüzme branşlarında büyük başarılara imza atan bedensel engelli sporcular Alican Çetinkaya, Salim İmren ve Emre Yüksek’in üniversite sınavlarındaki başarıları gurur kaynağı oldu.

  Haberi Oku

  KARAMANLI GENÇ ATLET ŞALKACI, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  İstanbul’da gerçekleştirilen Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda dekatlon branşın da mücadele eden Karamanlı atlet Yavuz Şalkacı, 5997 puanla kariyerinin en iyi puanına imza atarak Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  "BEACTİVE" ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  FİTNESS VE SAUNA MERKEZİ HİZMETE GİRDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapımı tamamlanan Fitness ve Sauna Merkezi hizmete girdi.

  Haberi Oku

  YENİ ANTRENÖR EĞİTİM SİSTEMİNDE TEMEL EĞİTİM BAŞLIYOR

  Antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak ve çalışmalarına bilimin ışığı altında rehberlik etmek amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren yeni Antrenör Eğitimi Yönetmeliğine göre Antrenör Eğitim Sistemi Temel (Teorik) ve Uygulama Eğitimi olarak 2 aşamadan oluşmaktadır.

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLİ ŞEKER, SPOR YATIRIMLARINI İNCELEDİ

  AK Parti Karaman Milletvekili Dr.Recep Şeker, kentte yapımı devam eden ve tamamlanan spor yatırımlarını yerinde inceledi.

  Haberi Oku

  TRANSANATOLİA HEYECANI KARAMAN’DA YAŞANACAK

  Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu desteğiyle 15-22 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek TransAnatolia Rally Raid’in bir durağı da Karaman olacak.

  Haberi Oku

  KARAMAN GENÇLİK MERKEZİ YÜREKLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Güldere Köyü’nde çeşitli etkinlikler düzenledi.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN PEDAL ÇEVİRDİLER

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımı sporcuları 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan 251 kişi için pedal çevirdi.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA SANCAK KOŞUSU DÜZENLENDİ

  Karaman’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında “Demokrasi bilinci, elden ele taşınan bir bayrak yarışıdır” sloganıyla 15 Temmuz şehitleri sancak koşusu düzenlendi.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA ATLETLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN KOŞTU

  Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında 81 ilde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu'nun Karaman ayağı tamamlandı.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA “SANCAK KOŞUSU” DÜZENLENECEK

  Karaman’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında “Demokrasi Bilinci, Elden Ele Taşınan Bir Bayrak Yarışıdır” sloganıyla 15 Temmuz Sancak Koşusu düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Karaman’da Yurtlar Karantina Sonrası Öğrenciler İçin Hazırlanıyor

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Nefise Sultan ve Hatuniye öğrenci yurtları, karantina süreci sonrası öğrenciler için hazırlanıyor.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

  Karaman’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER