Yönetim

 


Vali Mehmet Alpaslan IŞIK 


ÖZGEÇMİŞ

1961 yılında Mardin – Midyat’ta doğdu. İlk, orta ve liseyi İstanbul’da bitirdikten sonra Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesine girdi.

1989 yılında Tekirdağ Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Bursa Keles, Yozgat Boğazlıyan, Aydın Yenipazar Kaymakam Vekilliklerinde bulundu. 1992 yılında Çorum Kargı Kaymakamlığına atandı.

Sırasıyla Bitlis Hizan, Balıkesir Manyas ilçelerinde Kaymakamlık görevlerinde bulundu. 1999 yılında Mülkiye Müfettişi, 2017 yılında Mülkiye Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, 2018 yılında Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanı oldu.

09.06.2020 tarihli ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararıyla Karaman Valiliğine atandı.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 Ali Osman BEBEK
Gençlik ve Spor İl Müdürü

10 Ekim 1979’da Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde doğdu. İlk, orta ve Lise öğrenimini Erkenek Kasabasında, daha sonra Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Lisans programını bitirdi. 2002-2008 yılları arasında Adıyaman Gölbaşı Atatürk İlköğretim Okulu, 2008-2013 yılları arasında ise Mustafa Kemal Anadolu Lisesinde Beden Eğitim Öğretmeni olarak görev yaptı. 2012 yılında Temmuz ayına kadar Mersin Toroslar Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili görevinde bulundu. 9 Ocak 2014 tarihinde asaleten Toroslar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne atandı. Ardından 19 Kasım 2014 tarihinden itibaren Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. 23 Ocak 2018 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı kararnamesi ile Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanarak halen burada İl Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’in Voleybol 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Basketbol 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Badminton 2. Kademe Antrenörlük Belgesi, Masa Tenisi 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Satranç 1. Kademe Antrenörlük Belgesi ve Badminton Hakemliği bulunuyor.

Ali Osman Bebek, evli ve 2 çocuk babasıdır.

BİRİMLER SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Mustafa KARADENİZ Spor Hizmetleri Müdürü
 
Ufuk AKTAŞ Spor Şube Müdürü
  GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
 
  
 Cavit BARDAK Gençlik Hizmetleri Müdürü
 
Şabettin GEZEN Gençlik Merkezi Müdürü
 

 

Aydın KAYA
Şube Müdürü


YURT HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Yakup KOÇAK Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa AKGÜNDÜZ Yurt İdare Şube Müdürü

 

DİĞER HİZMETLER BİRİMİ


O. Selçuk AKBAŞ
Şube Müdürü

 


Türkan DEMİRLİ
Şube Müdürü