ALTIN ÇOCUK GÖRKEM’DEN ALTIN MADALYA

  Karaman’ın gelecek vadeden sporcularından Görkem Arıkan, Spor Toto U18 Kulüpler Ligi Türkiye Şampiyonasında yüksek atlamada 1.96’lık derecesiyle altın madalyanın sahibi oldu.

  Haberi Oku

  KARAMAN KURAŞ TAKIMINDAN 7 SPORCUYA MİLLİ DAVET

  Karaman kuraş takımından 7 sporcu ve 1 antrenör, kuraş milli takım kampına davet edildi.

  Haberi Oku

  OTURARAK VOLEYBOL ERKEK A MİLLİ TAKIMI KARAMAN’DA ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

  Oturarak Voleybol Erkek A Milli Takımı, Slovenya’da düzenlenecek Milletler Ligi Şampiyonası’nın hazırlıklarına Karaman’da devam ediyor.

  Haberi Oku

  KARAMAN’DA GSB SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

  Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 23 farklı spor branşında düzenlenecek GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları için kayıtlar başladı.

  Haberi Oku

  VELİ SARI’DAN BRONZ MADALYA

  Karaman bisiklet takımı sporcularından Veli Sarı, Sivas’ta düzenlenen Ulusal Dağ Bisikleti yarışlarında bronz madalya kazanarak Türkiye üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  TAF KÜÇÜKLER TAKIM ŞAMPİYONASINDA KARAMAN BAŞARISI

  Karaman küçük kızlar atletizm il karması takımı, Ankara’da düzenlenen TAF Küçükler Takım Şampiyonası’nda dördüncü olarak Sivas’ta düzenlenecek finallere katılmaya hak kazandı.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİNDE DERECEYE GİREN KURUM TAKIMLARI BELLİ OLDU

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Kurumlar Arası Masa Tenisi il birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KULÜPLER ARASI HENTBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Kulüpler Arası Küçükler ve Yıldızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  GÖRKEM ARIKAN MİLLİ TAKIMDA

  Karaman’ın gelecek vadeden sporcularından Görkem Arıkan, İzmir’de düzenlenen U18 Balkan Şampiyonası seçme yarışmalarında altın madalyanın sahibi olarak milli takım kadrosunda yer aldı.

  Haberi Oku

  KARAMAN BİSİKLET TAKIMI KOCAELİ’NDEN MADALYALARLA DÖNDÜ

  Kocaeli’nde okul sporları kapsamında düzenlenen Türkiye Bisiklet Şampiyonası’nda Karaman bisiklet takımı dört kürsü yaptı.

  Haberi Oku

  KARAMAN ATICILIK TAKIMINDAN KONYA’DA 4 KÜRSÜ

  Karaman Gençlik ve Spor Kulübü Atıcılık Takımı, Konya’da düzenlenen Trap 2. Bölgesel Atatürk’ü Anma Kupası yarışmalarında 4 kürsü yaparak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

  Haberi Oku

  WUSHU KUNGFU TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KARAMAN BAŞARISI

  Sakarya’da düzenlenen Okul Sporları Taolu ve Sanda Wushu Türkiye Şampiyonasında Karamanlı sporcular 4 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya olmak üzere toplam 7 madalya ile büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI ATLETİZMDE KARAMAN BAŞARISI

  Okul sporları faaliyetleri kapsamında Konya’da düzenlenen Gençler Atletizm Türkiye Şampiyonası yarışmalarında Karamanlı atletler madalyalarla döndü.

  Haberi Oku

  GÖRKEM ARIKAN, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  Karaman Mehmet Akif Ersoy Yunuskent Anadolu Lisesi öğrencisi Görkem Arıkan, Konya’da düzenlenen okul sporları gençler atletizm Türkiye şampiyonasında 1,91’lik derecesiyle altın madalyanın sahibi oldu.

  Haberi Oku

  YAVUZ ŞALKACI’YA MİLLİ DAVET

  Karaman’ın başarılı sporcularından Yavuz Şalkacı, İzmir’de düzenlen büyükler atletizm milli takım seçme yarışmalarında çoklu branşlar kategorisinde Türkiye ikincisi olarak milli takıma davet edildi.

  Haberi Oku

  OTURARAK VOLEYBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar, Gençler Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER